Poduszki świąteczne – Święta Bożego Narodzenia 2018

Poduszki świąteczne na Twoją kanapę lub łóżko

Poduszkowiec.net ma zaszczyt zaprezentować kilka unikalnych propozycji świątecznych. Poduszki świąteczne dodatkowo podkreślą magię świąt, dodadzą Twojemu salonowi lub sypialni zimowych akordów!

Motyw śnieżynka

Poszewki dekoracyjne płatek śniegu

Motywy zawierające wzory płatków śniegu w różnych konfiguracjach i kolorach. W zależności od koloru kanapy, kolor czerwony powinien idealnie zestawiać się z jasnymi meblami, jednocześnie nadając ciepłego świątecznego charakteru. Kolor turkusowy oraz granatowy płatka śniegu sprawdzi się dobrze zarówno w jasnych jak i ciemnych ustawieniach, nie pasować jednak będzie do ciepłej kolorystyki mebli. Całkiem dobrym pomysłem okazać się może nietuzinkowy kolor żółty, który doskonale sprawdzi się na meblach granatowych, ale również w cieplejszej atmosferze.

Poduszka z choinką

Poszewka dekoracyjna choinka

Poduszki świąteczne z stylowym i nienachalnym motywem choinki w modną czerwoną kratkę typu lumberjack. Świetnie spisze się w jasnych otoczeniach, ciepłych meblach. Kanapa w salonie z dużą ilością światła, blisko przyrody wyglądać będzie bardzo naturalnie i jednocześnie przytulnie.

Poduszka renifer

Poduszki dekoracyjne motyw zwierzęcy

Kolejnym bardzo ciekawym pomysłem może okazać poduszka świąteczna z reniferem. Ten motyw zwierzęcy jest na tyle uniwersalny, że znajdzie swoje zastosowanie również w innych częściach roku. Bardzo dobrze zestawi się zarówno w jasnych jak i ciemnych ustawieniach w atmosferze zimnej.

Poszewka świąteczna

Poduszki dekoracyjne czerwone

Ten co prawda Marokański wzór  sprawdzi się równie wspaniale w ciepłej atmosferze np. na czerwonej kanapie o nieco ciemniejszej temperaturze barwowej. Bardzo dobrze pasować będzie do narożnika czy położona luzem na duży fotel. Takie zestawienie z pewnością zrobi duże wrażenie na Twoich gościach. W naszym sklepie znajdziesz również wiele innych propozycji w czerwonej kolorystyce, które idealnie mogłyby sprawdzić się na Święta.

Poduszka vintage

Poszewki dekoracyjne róż

Nieco mniej oczywisty, ale równie pasujący wzór retro, lub jak niektórzy mogą zauważyć – motyw ludowy. Motywy vintage szczególnie popularne są wśród ludzi młodych w przedziale wiekowym 24-35. Różowa poduszka znajdzie swoje miejsce w jasnych odcieniach mebli oraz w stosunkowo ciepłym towarzystwie. Natomiast warto pokusić się na odważne rozwiązanie i próbę zestawienia jej z czernią.

Ekipa Poduszkowca życzy Państwu wszystkiego najlepszego na Święta!

Oceń ten wpis

Kliknij na gwiazdkę by go ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 3

Zero głosów jak dotąd. Bądź pierwszy!

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.