Zielenie i Turkusy

Poduszki turkusowe i zielone na lato!

Z początkiem lipca pojawiły się  nowe wzory, pełne letnich barw i ornamentów.  Poduszki turkusowe oraz zielone z pewnością odświeżą wygląd twojego salonu.

Poduszki turkusowe oraz zielone odświeżą Twój salon i sypialnię! Zielenie mają nie tylko moc uspakajającą, ale również orzeźwiającą.

Zatem mamy lato. Gorące powietrze tłoczy się w ciasnych uliczkach miast. Drzewa jarzą się zielenią, promienie słońca wpadają przez otwarte okna. Temperatury powalają, a tempo życia wcale nie spowalnia. Dlatego pomysł jakim jest aranżacja salonu można wesprzeć dodaniem mu nut relaksującej rześkości. By sprostać temu zadaniu możemy posłużyć się takimi kolorami jak kolor miętowy, turkusowykalait lub wejść w bogactwo odcieni zieleni.

Poduszki dekoracyjne zestaw zielone i turkusowe

Czy tylko na lato?

Oczywiście, że nie! W szczególności zielenie. Bogactwo tej zimnej palety pozwoli na aranżację wnętrz o praktycznie każdej porze roku. Na rok 2019 spodziewa się, że modne będą zielenie kamieni szlachetnych, takich jak np. szmaragd czy jadeit. Te głębokie odcienie kojarzyć się mogą jednoznacznie z luksusem, ale też i z naturalnym stanem relaksu.

Turkusowe poduszki dekoracyjne natomiast odświeżą salon również na wiosnę.

Poduszki dekoracyjne zieloneFantastycznie komponujące się poduszki zielone dostępne w naszym sklepie.
Zestaw poduszek dekoracyjnych ikat - jasnozielone i turkusoweZestaw poduszek dekoracyjnych typu Ikat, jaskrawo-zielone i turkusowe.

Poduszka liście - jungle zielonaPoduszka liście, jungle do złapania tutaj!

Chcesz więcej?

Chcesz przejrzeć więcej zielonych czy turkusowych poduszek? Możesz znaleźć je na naszym blogu tutaj, lub przejdź od razu do sklepu tutaj.

Oceń ten wpis

Kliknij na gwiazdkę by go ocenić!

Średnia ocena 3.5 / 5. Liczba głosów: 4

Zero głosów jak dotąd. Bądź pierwszy!

Tagi: Brak tagów

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *