Poduszki czarno-białe

Dla miłośników kontrastów postawienie na poduszki czarno-białe będzie idealnym wyborem. Zestawienie bieli i czerni świetnie prezentuje się w modzie ale też i w naszych przestrzeniach domowych. Zarówno wnętrza skandynawskie, nowoczesne ale też klasyczne, dobrze rozegrają nam się w tym dualistycznym zestawieniu.

Czerń i biel bardzo dobrze współgra z wieloma kolorami. Zarówno mocnymi punktami czerwieni, żółci czy zieleni ale też i z wieloma innymi tonacjami. Wyjątkowo dobrze prezentują się z kolorami naturalnymi np. drewna.

Czarno-białe poduszki do salonu i nie tylko!

Kanapa to chyba najpopularniejsze miejsce dla poduszki ozdobnej. Poduchy czarno-białe sprawdzą się najlepiej na bardzo jasnych meblach, ale równie dobrze położyć można taką poduszkę na granatowej czy czarnej kanapie. Styl zależy już tylko i wyłącznie od nas. Możemy przebierać wśród wzorów minimalistycznych, loftowych, Etno, Skandynawskich, geometrycznych i wielu innych. Więcej propozycji znajdziecie w naszym sklepie.

Czarno-białe poduszki Etno

Modne poduszki czarno-białe, styl Etno

Poduszki dekoracyjne słońPoduszka czarno-biała minimalizmNowoczesne poduszki dekoracyjne - czarno-białePoduszki skandynawskie czarno-białe, falaPoszewka czarno-biała styl minimalistycznyPoduszka dekoracyjna na kanapę czarno-biała

Poduszka czarno-biała, modne poduszki

Poduszka w kropki