poduszki dekoracyjne ozdobne allegro zielone

Zmień styl! Poduszki jako jesienne dekoracje.

Jesień 2018 przynosi ze sobą nie tylko powiew chłodnego wiatru, ale również zmiany barw wokoło nas. Zmieniają się kolory drzew, zmienia się pogoda, zmieniają się nastroje. Jesień to czas załatwiania spraw i porządków, a także drobnych zmian w wystroju. Nie ma więc nic strasznego w tym by poduszki zaistniały w Twoim domu jako jesienne dekoracje.

Jakie są modne kolory na jesień 2018? W które kolory przyozdabiać dom w nowym sezonie? Czy khaki lub beże na jesień wciąż są modne? Sprawdź najnowsze trendy moda jesień 2018!

Trendy w kolorach na sezon jesień 2018

Odcień morski i turkusowy. Poduszki dekoracyjne w tych barwach zyskują niezwykłą popularność. Odcienie te doskonale „dogadują” się z bielą i szarością. Ponadto niezwykle spontaniczne, ale zdecydowanie trafione są kontrasty błękitów morskich z oranżem. Barwy takie jak żółcienie, ochry i pomarańcze zyskują na popularności wśród tekstyliów dekoracyjnych. Z drugiej strony kolory te pasować będą szczególnie do wnętrz wyposażonych w złote lub mosiężne elementy. Barwy ciepłe będą niezwykle interesująco zestawiały się z ciemnym drewnem, szczególnie egzotycznym. Innym pomysłem na zaakcentowanie jesiennego stylu są czerwienie i bordo, które będą pasować do każdego wystroju wnętrz bez względu na kolorystykę.
Przede wszystkim należy pamiętać, że jesienne dekoracje to jednak nie tylko kolory typu rudy, żółć, czy brązy. W zależności od tego jaki kolor do salonu chcemy wybrać, jaki mamy kolor ścian czy kolory mebli – powinniśmy stawiać nie tylko na najmodniejsze tonacje kolorystyczne, ale na to co najlepiej będzie rezonowało z naszymi osobistymi preferencjami.

Poniżej przedstawiamy kilka z naszych pomysłów na użycie poduszek dekoracyjnych do jesiennego wystroju wnętrz. Możemy zobaczyć bardzo modne w tym sezonie wzory ikat. Polecamy również motywy roślinne czy poduszki zwierzaki, które z pewnością będą bardzo trafione.

Wzory poduszek – jesienne dekoracje na 2018

Kliknij na obrazek aby powiększyć.
Proponowane wzory są bezpieczne do użycia w różnych zestawieniach, również kontrastowych.
Te i więcej wzorów dostępne są w naszym sklepie.

Oceń ten wpis

Kliknij na gwiazdkę by go ocenić!

Średnia ocena 4 / 5. Liczba głosów: 2

Zero głosów jak dotąd. Bądź pierwszy!

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.